Nachádzate sa: Úvod > Dispečing > Opatrovateľská služba - centrálny dispečing > Spoločnosť ATENA n.o. je najväčší poskytovateľ opatrovateľskej služby na Slovensku.

Spoločnosť ATENA n.o. je najväčší poskytovateľ opatrovateľskej služby na Slovensku.

O nás

Ponúkame Vám:

24 hodinovú starostlivosť o klienta

Niekoľkohodinovú opatrovateľskú službu 

Zabezpečíme Vám kvalitný servis

Ponúkame Vám 3 koncepty opatrovateľskej služby,

pričom každý objednávateľsi môže zvoliť ten. ktorý mu najviac vyhovuje

  1. Pomoc v domácnosti – vhodné pre mobilných klientov, ktorí sú samostatní, ale potrebujú výpomoc v rámci starostlivosti o domácnosť, hlavne pri upratovaní, príprave jedál a iných činnostiach. V prítomnosti opatrovateľky sa určite nebudú cítiť sami.
     
  2. Pomoc v domácnosti a základná starostlivosť – je určená pre klientov so zníženou pohybovou schopnosťou, ktorí potrebujú každodennú pomoc pri obliekaní, umývaní, telesnej hygiene a oporu pri chôdzi. Príprava, podávanie jedál a domáce práce sú pre naše pracovníčky samozrejmosťou.
     
  3. Odborná starostlivosť – je určená hlavne pre ležiacich klientov alebo tých, ktorí prekonali náročnú operáciu. Polohovanie pacienta, výmena katétra, injekčné podávanie liekov atď. sú úkony, ktoré si vyžadujú odbornú opateru, preto pri tomto koncepte angažujeme výlučne kvalifikované a skúsené zdravotné sestry.

 Spokojnosť klienta je pre nás prvoradá. Predovšetkým v prvých dňoch je pravidelný kontakt s klientom veľmi dôležitý. Je nutné uistiť sa, či má opatrovanie plánovaný priebeh a či klient s opatrovateľkou spolu dobre vychádzajú.

24 hodinová pohotovostná služba agentúry Atena - Help Line pre Vás aj ošetrovateľský personál

 V prípade akýchkoľvek problémov a otázok počas priebehu opatrovateľskej služby sme Vám k dispozícii v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00 na telefónnych číslach agentúry. Mimo pracovných hodín, počas víkendov a sviatkov sme Vám v súrnych prípadoch k dispozícii na pohotovostných číslach 0911 078 078 a 0948 113 288.

 Rýchla a flexibilná výmena opatrovateliek

 Pri jednom klientovi sa väčšinou striedajú 2 opatrovateľky, pričom dĺžka turnusu je stanovená tak, aby vyhovovala požiadavkám klienta. S našimi opatrovateľkami udržujeme počas celej dĺžky ich pracovného pobytu pravidelný telefonický kontakt, čím sa snažíme predísť nečakaným výpadkom personálu. Na základe predchádzajúcich skúseností môžeme povedať, že pracovný tím agentúry Atena dokáže do niekoľkých dní, niekedy hodín zorganizovať výmenu na danej pozícii. Zabezpečíme, že opatrovateľky prídu načas do rodiny na vopred stanovený termín a že ďalšia výmena prebehne bez komplikácií vďaka našej profesionalite.


Zdroj: www.manager.atena.sk