Nachádzate sa: Úvod > Ideálny pomocník > Neziskovky > Informácie pre neziskovky

Informácie pre neziskovky

DARUJME je unikátny systém, ktorý umožňuje neziskovým organizáciám nielen prijímať dary priamo na svojich webových stránkach, ale aj komunikovať s darcami, ktorých takto získali. Ako bývalí fundraiseri dobre poznáme potreby neziskových organizácií pracujúcich s individuálnymi darcami. Zakladáme si na ústretovosti a systém neustále vylepšujeme tak, aby vyhovoval aktuálnym potrebám jeho užívateľov.  

DARUJME integruje viacero platobných nástrojov, akými sú platobné tlačidlá všetkých významných bánk, umožňuje darovať platobnou i kreditnou kartou, či ponúknuť darcovi údaje na vykonanie vlastnej platby - napríklad poštovou poukážkou, alebo samostatným bankovým prevodom. DARUJME vám naviac umožní prijímať pravidelné dary v prípade, ak sa darca rozhodne zaplatiť kartou alebo zadať si sám trvalý príkaz. 

DARUJME je a zostane neziskový projekt. Jeho vznik finančne podporili viaceré nadácie, organizácie alebo firmy. Vďaka úzkemu partnerstvu s portálom ĽudiaĽuďom.sk neplatia neziskové organizácie poplatky za transakcie (platba kartou, či prevod na účet). Darujme je vytvorený tak, aby jeho obsluha a prevádzka bola nenáročná a čo najlacnejšia. V súčasnosti dokonca neuvažujeme o žiadnych poplatkoch za používanie systému.  

DARUJME používa množstvo bezpečnostných prvkov, aby ochránil tak darcov, ako aj organizácie pred nežiadúcimi útokmi. Naviac všetky platby prebiehajú priamo v preverených systémoch jednotlivých bánk.

Pravidlá používania

Často kladené otázky

Kódex užívateľa

Zdroj:www.darujme.sk