Nachádzate sa: Úvod > Ideálny pomocník > Rozprávky > Nové rozprávky a detské filmy, ktoré sú v kinách v 2015 roku

Nové rozprávky a detské filmy, ktoré sú v kinách v 2015 roku

 

Pokiaľ sú vaše deti staršie ako tri roky, tak už viete, že začiatkom 2015 roku vyšli do kin také filmy, ako sú Sponge Bob, Paddington a ďalšie. Počas ďalších mesiacov nás čakajú premiéry ďalších veľkolepých filmov pre celú rodinu. Vybrali sme tie najlepšie z nich.

  

Minions, júl 2015

3D-rozprávka rozpovie históriu žltých tvorov Minionov, ktoré sa stali známymi hrdinmi rozprávok Despicable Me a Despicable Me 2. Títo tvorovia žijú na planéte už od nepamäti a pomáhajú tým najstrašnejším darebákom na zemi. Je však pravdou, že vďaka svojej hlúposti ničia svojích pánov-darebákov a rozhodli sa presťahovať na Antarktídu, aby tam začali nový život. Ale o niekoľko rokov sa opäť vydajú hľadať nového pána - darebáka...

Malý princ, október 2015

Francúzska rozprávka, natočená podľa príbehu známeho Antoine de Saint-Exupéry, vyrozpráva históriu malého talentovaného dievčaťa, ktorá žije so svojou matkou. Po presťahovaní sa do nového mesta sa dievčatko zoznamuje s excentrickými strými susedmi. Možno je to samotný letec, ktorý pred mnohými rokmi pristál v pustine a stretol tajomného chlapca z ďalekej planéty – Malého princa?.. Dobrá a pokojná francúzska rozprávka, naplnená zlatistým svetlom sa zapáči celej rodine.

The Peanuts, november 2015

3D-rozprávka propravená podľa motívu komixu Peanuts, šialene populárneho v USA. Hlavné psotav – komický pes Snoopy a jeho pán Charlie Brown.

Pokiaľ sa dá súdiť film podľa Trailera, tak bude veľmi zábavný a určite sa deťom zapáči.

The Good Dinosaur, november 2015

Nová 3D-rozprávka vytvorená štúdiom Pixar, vyrozprávava príbeh o zážitkoch veselého dinosaura Arlo a jeho priateľa – chlapca s menom Spot. Rozprávka je vhodná aj pre tých najmenších divákov. Plnohodnotný Trailer ešte nebol uverejnený, ale je video v ktorom vystupujú postavy z rozprávky:

Zdroj:http://www.mamastory.sk