Nachádzate sa: Úvod > Kurzy a školenia > Tvorivé dielne > Tvorivé dielne, kurzy

Tvorivé dielne, kurzy

Tvorivé dielne

Tvorivé dielne sú vhodné pre absolventov nižšie uvedených kurzov, prípadne pre kreatívcov, ktorí ovládajú danú techniku, ale nemajú sa možnosť realizovať. Sú to vlastne stretnutia kde sa stretne viac tvorivých duší a spolu tvoríme to o čo máte záujem. Výsledkami sú náročnejšie predmety a produkty. 

PS : momentálne nemám k dispozícii priestory pre realizáciu tvorivých dielní (čo plánujem doriešiť v budúcnosti) ale môžu sa konať na Vami zvolenom mieste.


PONUKA

 

Tvorivé kurzy

Pozdravujem všetkých kreatívnych nadšencov

Uchvátila Vás niektorá technika a túžite si niečo vlastnoručne vyrobiť a zároveň vlastniť jedinečný originál s kúskom Vášho osobného "Ja" ?

Tak mi dovoľťe aby som Vás pozvala na moje kurzy. Stačí si len vybrať techniku, ktorá Vás zaujala. Už nemusíte kupovať drahé farby, nástroje, nepotrebujete hodiny pokusov a omylov pri tvorení. A nakoniec všetko zúfalo zahodiť do koša (Takto som začínala ja, stálo ma to more času a more peňazí:)) Za pár hodín vás všetko naučím, odborne poradím, vyvarujem chýb a k Vášmu ďalšiemu zdokonalovaniu zabezpečím potrebný materiál. VVždy si odnesiete niečo určite veľmi pekné a to priamo z Vašich vlastných rúk. Je to príjemný a zároveň užitočný relax.

Vytváram Vám priestor na sebarealizáciu, sebapoznanie a uvoľnenie.  Kurzy sú vhodné pre úplných začiatočníkov, ale aj pre mierne pokročilých.
 

Decoupage

Mydielka

Šperky a iné doplnky

Maľovanie na hodváb

Vianočné a Veľkonočné tvorenie

TVORIVÉ DIELNE
 

Čo dostanete za svoje peniaze? 

 

V cene je samozrejme zahrnutý materiál potrebný ku tvorbe, väčšinou drevený alebo iný polotovar, farby, lepidlá, laky, drevené doplnky a ozdoby.

PS: momentálne nemám vhodné priestory na výučbu, (čo bude v budúcnosti doriešené) V prípade Vášho záujmu sa môžu kurzy konať na Vami zvolenom mieste, prípadne v skupinke (pre skupinky zľavy) Na kurzoch je mnou zabezpečený všetok potrebný materiál.

Kontakt