Nachádzate sa: Úvod > Liečba > Úspešne vyliečení > Za 7 týždňov sa vyliečila z nebezpečnej choroby: Tajomstvo, ako sa dostala z rakoviny!

Za 7 týždňov sa vyliečila z nebezpečnej choroby: Tajomstvo, ako sa dostala z rakoviny!

Pár týždňov jej stačilo na to, aby sa zbavila zákernej rakoviny! Reč je o Brandon Baysovej, ktorá našla univerzálnu metódu pre uzdravenie a vnútorné oslobodenie. Vytvorila metódu "Cesty", ktorú dnes používajú státisíce ľudí po celom svete. Pozrite sa na jej príbeh!

„Každý z nás tuší, že sa v ňom skrýva obrovský potenciál. Chceme ho využiť, ale niečo nám v tom bráni. Túžime sa oslobodiť, ale nievieme ako. S metódou CESTA sa vám to konečne podarí.“ Brandon Bays

Kto za tým stojí?

Liečebno transformačná metóda Cesta sa v súčasnosti považuje za jednu z najúčinnejších alternatívnych metód liečenia tela, mysle a duše. Aplikuje sa v centrách liečby rakoviny, závislostí, v centrách celostnej medicíny, vo väzniciach, vo firmách sa školí top manažment a používa sa aj v koučingu. Za touto metódou stojí Brandon Bays, ktorá sa sama vďaka tejto metóde vyliečila z ťažkého nádorového ochorenia.

Brandon Bays je americká spisovateľka, psychoterapeutka, liečiteľka a duchovná učiteľka. Metódu sformulovala v roku 1992 organickým spôsobom, počas vlastného procesu uzdravovania. Moderná medicína jej diagnostikovala nádor na maternici až v štádiu, kedy sa jeho veľkosť dala zrovnať s veľkosťou basketbalovej lopty. Brandon sa vtedy rozhodla odložiť operáciu, nebrať žiadne lieky, a pokúsiť sa vyliečiť prirodzenou cestou. Za necelých 7 týždňov jej nádor zmizol.

Rozhovor s Brandon Bays:

Ako sa to celé začalo?

Potom, čo mi moja lekárka diagnostikovala nádor, trvala na tom, že musím podstúpiť chirurgický zákrok. Podľahla však mojim presvedčivým prosbám a dala mi mesiac na to, aby som sa uzdravila sama pomocou alternatívnych metód, ktoré som do tej doby poznala. Jedla som surovú stravu, chodila na masáže a hydrokolonoterapie, vyskúšala som bylinné procedúry, pozitívne vizualizácie  - v podstate som skúsila všetko, čo by vám vôbec mohlo napadnúť. Vyzerala som zdravo, dokonca som vyžarovala energiu, ale tumor zostával bez zmeny, stále vo veľkosti basketbalovej lopty. Jedného dňa, keď som ležala na masážnom stole v už úplnej beznádeji, som to vzdala. Jednoducho a úplne som sa vzdala. Akékoľvek vedenie, všetky školenia, skúsenosti, všetko som zanechala a dovolila som si naslúchať niečomu hlbšiemu, svojmu vnútornému pokoju, vnútornej múdrosti, ktorá ku mne hovorila bezo slov.

Zrazu sa objavila spomienka na traumu z môjho detstva, s ktorou som sa, ako som sa do toho času domnievala, vyrovnala niekoľko rokov predtým! Znepokojovalo ma, že sa znovu objavuje tá istá spomienka, no nemala som čo stratiť, a tak som sa nechala viesť týmto vnútorným hlasom hlbšie do svojho vnútra. Potom som počula slovo „odpustenie“! Predtým som svoju minulosť len prijala, ale toto prijatie so sebou prinášalo pocit hrdinstva, prežitia, bolo spojené s vlastným príbehom a emocionálnou „záťažou“, ktorú som vláčila stále so sebou. A tak som našla cestu k úplnému odpusteniu všetkého, čo sa v tej minulosti odohralo. A až v tomto odpustení bolo možné nechať tú starú bolesť odísť a s ňou celý ten starý príbeh.Uvedomila som si, že tumor sa nedržal mňa, že ja som sa držala toho tumoru... A opustil moje telo, úplne a prirodzene, bez operácie počas obdobia šesť a pol týždňa. 

Jedli ste zdravé jedlá a mali celkovo zdravý životný štýl. Očividne však žiť zdravo znamená niečo viac?!

Keď som mala 39 rokov, napriek môjmu zdravému životnému štýlu mi bol diagnostikovaný nádor veľkosti basketbalovej lopty. Toto zistenie bolo pre mňa prebudením. Akoby volalo, nech sa preberiem a začnem vidieť veci také aké sú, nech odkryjem všetky zážitky, ktoré spôsobili, že som sa v živote začala uzatvárať, nech vyčistím všetky staré zranenia a traumy, ktoré mi podvedome bránia prežívať život s chuťou a radosťou a oddeľujú ma od mojej skutočnej podstaty. Nádor bol tým najväčším darom, ktorý mi pomohol žiť život naplno, z podstaty môjho skutočného ja. Byť skutočne tým, kým som, a žiť život z hĺbky mojej skutočnej podstaty.

Čo je podstatou Cesty?

Na najhlbšej úrovni máme všetci prístup k prirodzenej dokonalosti, nekonečnej uzdravujúcej a oslobodzujúcej sile, ktorá dokáže riadiť a vytvárať náš život úplne dokonalo a úžasne. Cesta neznamená zbavovať sa toho, čo vnímame ako nechcené alebo nepotrebné v našom živote. Skôr je nutné privítať všetko, čo tvorí našu osobnosť a čo doposiaľ nie je slobodné – najmä emócie. Vo chvíli, keď emóciu prežívate naplno, vaše telo vypúšťa do krvi určité biochemické látky. V prípade, že emócia nie je vyjadrená alebo je priamo potlačená, tak sa tieto chemické látky vypúštané do krvi usadia vo vnútri vašich buniek. A po nejakom čase, pokiaľ sa prejaví choroba, bude to pravdepodobne práve v mieste týchto buniek.Mnohí vedci a lekári to skúmali a tieto výsledky potvrdili.

Dr Bruce Lipton, Candace B. Pert, Ph. D. a Deepak Chopra, M. D. na molekulárnej úrovni dokázali, že potlačené emócie môžu viesť k tomu, že sa jednotlivé bunkové receptory zablokujú. Tieto bloky sa vzápätí stávajú prekážkou komunikácie, ktorá prebieha medzi zdravými bunkami, čím poškodia funkcie tela a následne spôsobia chorobu. Naopak, ak dovolíme emóciám a pocitom slobodne sa prejaviť, necháme receptory buniek otvorené, nezablokované, pomôžeme týmtelu udržať sa zdravé. Metóda Cesta umožňuje ľuďom odkryť a vyčistiť bunkové spomienky a pomáha im otvoriť sa do hlbokého pocitu slobody, nájsť pocit úplnosti a celistvosti a uzdraviť sa pomocou skutočného, hlbokého odpustenia.

Prešlo už vyše 20 rokov od chvíle, čo ste sa vysporiadali s nádorom. Čo sa zmenilo?

Od tej doby sa môj život uberá cestou slobody. Hlboko v sebe cítim vďačnosť. Každý okamih mi znova odhaľuje, kým v skutočnosti som. Modlím sa, aby sa stále viac ľudí dokázalo prebudiť a nájsť v sebe túto lásku, radosť, vnútorným mier a cestu prirodzeného uzdravenia, ktorá tu pre všetkých existuje. Moja najväčšia modlitba je, aby ma život použil ako nástroj prebudenia a liečenia našej nádhernej planéty.

Kyselina listová prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva, k syntéze aminokyselín a podporuje imunitný systém. Taktiež posilňuje organizmus a odstraňuje únavu!

Zdroj:http://vysetrenie.zoznam.sk