Nachádzate sa: Úvod > Liečitelia > Banskobystrický kraj > Liečitelia

Liečitelia

Blanka
Tornaľa, 103, Liečiteľ

Laura
Som liečiteľka ktorá nič neštudovala,schopnosti ktoré mám nie sú získané štúdiom kníh.Neabsolvovala so žiadne liečiteľské kurzy ako je napr.reiky,Silvova metóda,masážne kurzy atď.Schopnosti ktorými som obdarená sú požehnané od Boha.Ja ľudí neuzdravujem ale cez moju dušu ľudí chorôb zbavuje samotný Boh,čoho dôkazom je mnoho doslova zázračne vyliečených ľudí,ktorým už tradičná,lekárska medicína nedokázala pomôcť.Odkaz na moju webovú stránku.
Hontianske Tesáre, Dvorníky 16 96268, Liečiteľ

Martin Kováčik
Masáž: klasická liečebná,športová,medová detoxikačná,reiki masáž,bankovanie,reflexná terapia Liečenie priložením rúk a liečením energiou na dialku,bioenergiou,svetlom,Reiki a iné liečivé energie.Reiki majster a učiteľ uvoľnenie,odblokovanie svalstva ,kľbov,krčnej a celej chrbtice,bolesti chrbta, hernie platničiek, migrény,Liečba bioenergiou,dotykom ,na diaľku.Liečba po úrazoch, operáciách, vnútorné orgány , cysty ,cysty na vaječníkoch aj 8cm,záchrana pred odobratím,diagnostika oslabených orgánov a psychiky aj na diaľku ,psychika,príčina psychických problémov, očista energetických dráh,duše ducha od negatívnych pôsobení a mágie,očista celého tela,duše ducha,celková harmonizácia človeka,Blahodárny vplyv na ducha dušu telo. Duchovné poradenstvo pre osobný rozvoj človeka.Etikoterapia.Zasvätenia do liečivých energii.
Podbrezová, Šupková 42/2 97681, Liečiteľ

Valerián Gregor Švec
Karmický sprievodca, empatik a spisovateľ. "V každom z nás je úžasný potenciál pre tvorbu krásneho čistého sveta. Aj Vy ste tí, čo dokážu odhaliť svoje kvality a naplno ich rozvinúť. Ja Vám to chcem ukázať. Vytiahnuť z Vášho vnútra schovaný obraz dokonalej bytosti, ale iba na chvíľu, aby ste sami zatúžili vytiahnuť tú bytosť v plnej kráse."
Cerovo, Cerovo 2, Liečiteľ

Viliam Kovár
klasická, športová a reflexná masáž, reiki, čistenie čakier, diagnostika a práca s kyvadlom
Zvolen, Partizánska 13, 96223, Liečiteľ

Zdroj. www.vedomie.sk