Nachádzate sa: Úvod > Liečitelia > Košický kraj > Liečitelia

Liečitelia

Adriana Vankova
Košice, Denešova 55, Liečiteľ

Anna Šiserová-Štúdio zdravia Meridin
Meriam kvalitu a silu energie v čakrách, odstraňujem bloky v čakrách, harmonizujem tieto energetické centrá v tele a tým odstraňujem zdravotné problémy. Meriam a liečim aj na diaľku.
Budimir, 044 43 Budimír 266, Liečiteľ

Bc.Edita Jónyová
Svetlo je energia je farba je teplo je láska. Svetelná terapia je liečenie pomocou svetelných paprskov, ktoré sú na zem zosielané pomocou svetelných bytostí, ktoré rozpúšťajú blokády v tele, aby svetlo opäť mohlo všetky bunky v tele vyživovať životnou silou. Ide o zásobovanie celého tela a duše nepredstaviteľnou silou svetla. Práca so svetlom pôsobí povzbudivo na prúdenie energie v energetickom systéme a harmonizuje celkový stav energie v organizme. Telo sa tak samo aktivuje na následné samoliečenie.Telo sa zásobuje svetlom a životnou silou.Všetok život existuje vďaka svetlu-láske, ktorá prúdi, plynie a pohybuje sa v našom tele. Naše telo a myseľ naplnené touto silou - svetlom ostáva zdravé a živé vďaka svetelným paprskom .
Michalovce, ul.Gorkého 1, Liečiteľ

Doris
Karty, numerológia, poradenstvo
Košice, Mudroňova 21, Veštec

Dr. Slavomíra Virčíková
Využívam rôzne metody liečenia- vyrovnávam energie v čakrách a meridiánoch,rozrušujem patogénne ložiská,zmierňujem bolesti a dopomáham k nastoleniu duševnej rovnováhy pri chronickej únave a stavoch vyčerpanosti v dôsledku ochorení,stresov a pod.Dôležité je zistenie príčiny vzniknutého problému a cez jeho odstránenie nastoliť stav zdravia-psychického i fyzického. Liečenie aj na diaľku.
Košice, oproti Baštová 4,Biocentrum Pohoda, Liečiteľ

Jozef Krajňák
Výklad kariet pre osoby staršie ako 18rokov, odrábanie prekliatí robím i pre deti
Košice, Varšavská 5, Liečiteľ

Madlén
Košice, Južná trieda 93, 040 03, Liečiteľ

Mgr. vladimír Bálint
Svet je taký, aký ho chceme mať. Vesmír má svoje zákony. Bolesť je chaos. Láska oslobodzuje. Je na nás, ako budeme žiť. Nikto a nič Vás neovplyvní viac, ako Vy sami seba. A zázrak sa udeje vždy, keď to budete naozaj chcieť!
Košice, Košice, Liečiteľ

Peter Oračko
Venujem sa vykladaniu kariet a následnému čítaniu budúcnosti už 12 rokov.Mám ukončené štúdium s červeným diplomom na vešteckej škole v Brne,kde som sa zameral na odbor tarotového umenia.Pracoval som pre dve veštecké on-line linky a v Prvej slovenskej veštiarni v Bratislave.
Spišská Nová Ves, Wolkerova ulica, Veštec

Rastislav Škultéty
Košice, Hlinkova 22, 040 01, Liečiteľ

ŠAREL
Ponúkam kompletný výklad z kariet a numerologické poradenstvo 7 dní v týždni.
Košice, Košice - JUH, Veštec

Zdroj: www.vedomie.sk