Nachádzate sa: Úvod > Liečitelia > Trnavský kraj > Liečitelia

LiečiteliaJozef Vadovičvič
duchovná trapia a poradenstvo, terapia REIKI (stupeň MAJSTER), prikladaním rúk (ale i na diaľku), kombinácia s kameňmi a bylinami.
Trnava, Šafárikova 11, Liečiteľ

Alex
Piešťany, 92101, Veštec

erika csolleova
Šamorín, maly-leg 357 93037, Liečiteľ

Marcel Žák
Piešťany, Teplická 46, Liečiteľ

Marcel Zak
Piešťany, Teplická 46, 921 01 Piešťany, Liečiteľ

meddy
Vždy sa dá nájsť správna cesta, ja sa pokúsim ukázať vám smer
Veľké Kostoľany, 92207, Liečiteľ

Monika Florkova
Moje meno je Monika a som certifikovaná Doreen Virtue PhD., ako Angel Therapy Practitioner®. Anjeli ma sprevádzajú v láske a radosti celý môj život. Spolu s anjelmi a ich láskyplnou liečivou energiou, Vám chcem pomôcť k naplnenému životu, po ktorom túži každý z nás. Zaslúžime si žiť v láske a byť milovaný. Preto sme TU, aby sme Vám pomohli znovu objaviť, to čo je prioritou každého z nás a čo nás skutočne napĺňa - LÁSKA A ŠŤASTIE. Ak dokážeme žiť v láske, šťastí a hojnosti dosiahneme neba na Zemi. A to želám zo srdca KAŽDÉMU Z VÁS!!! Okrem certifikácie u Doreen mám absolvované kurzy u Esther a Jerry Hicks, Joe Vitale, Michael Bernard Beckwith, Deepak Chopra, Eckhardt Tolle a iný. Ďalej som absolvovala kurz MAJSTER REIKI, chakradance - Melissa Virtue a bioenergetické liečenie - Pranic healing. Vyštudovala som magisterské štúdium na FF UKF a momentálne som na doktorantskom štúdiu sociálnej psychológie.
Skalica, Predmestie 123, 90901, Liečiteľ

Tatiana Zaťková
Veštenie z tarotových, cigánskych kariet, výklady snov, očistenie jemnohmotných energií, riadené meditácie, regresné terapie, psychologické poradenstvo, odrábanie urieknutia či kliatby,odvádzanie duchov, všeobecné informácie z duchovnej sféry...tel.kontakt: 0903/325544 alebo email: kiraa3@gmail.com, web.stranka: www.jasnovidka.estranky.sk
Trnava, Bučany 201, Veštec

Zdroj: www.vedomie.sk