Nachádzate sa: Úvod > Liečitelia > Žilinský kraj > Liečitelia

Liečitelia

Rastislav Briestenský
liečenie bezdotykovou metódou, bioterapia, práca s energetickým systémom, všetky druhy chorôb, poradenstvo
Oščadnica, Oščadnica, Liečiteľ

Vladimír Jurišta
K metóde MUDr.Jonáša-terapia Joalis-som držiteľom certifikátu oprávňujúceho vykonávať túto činnosť.Komplexné informácie na www.joalis.sk miesto výkonu.A.hLINKU čADCA tel. 0905325352 041/4332250.Ďaľšia činnosť-meranie meridianov na prístroji,ich uvoľňovanie-buď zablokovaných či ináč znefunkčnených dráh.Odblokovanie psychických ,citových,mentálnych či iných zaťažových blokov.Excentracia koncentracie-viď.www.magnumcadca.sk...aj vďaka maximálnej koncentráciia sústredenosti som držiteľom SVETOVéHO REKORDU V NAPíSANí UMELECKéHO LITERáRNEHO DIELA ZA 24 HODíN.Výuka štylizácie písomného prejavu až na najvýššiu úroveň-písanie literárnych textov a básni.Ambulancia alternatívnej medicíny Čadca.
Čadca, Andreja Hlinku firma Magnum, Liečiteľ

Bela
Dolný Kubín, L.Stura 2296/10, Veštec

Brtko Vladimír
Moja činnosť: masážne práce, čínska tradičná medicína vrátane akupunktúry, chiropraxia, vákuová terapia, magnetoterapia, elektroliečba, reflexná terapia, reiki
Žilina, Bytčická 16, Liečiteľ

Daiting
Príroda je najlepším učiteľom a my sme jej súčasťou. Okrem starej čínskej veštby I-ťing sa venujem rôznym druhom alternatívnej liečby, hlavne bylinkám a schopnosti človeka samoliečby. Mojimi koníčkami je i história, filozofia, rôzne prírodne vedy, fotografovanie, záhrada a bonsaje. V poslednej dobe je mojou veľkou záľubou entomológia, najmä chrobáky a motýle.
Liptovský Hrádok, Prekážka 722/1, 033 01, Veštec

Eva Benova
Čadca, Cadca 02201, Liečiteľ

Ezocentrum Fénix- Gabriela Bella
pracujem s Tarotom mágie Druidov, robím numerologický aj astrologický partnerský servis, som špecialista na načítavanie klienta cez dátum narodenia, riešim karmu, regresná terapia
Žilina, Kuzmányho 12,01001 Žilina, Veštec

Jana Dobrotová
Korešpondenčné kurzy REIKI a SHAMBALLA Študujte z pohodlia vášho domova. Po úspešnom ukončení kurzu a zasvätení do príslušného stupňa, vystavím certifikát o ukončení kurzu. Liečenie na diaľku je založené na úplne rovnakom princípe, ako je kontaktná terapia. Prináša aj rovnako dobré výsledky a možnosti. Reiki lieči na všetkých úrovniach - telesnej, mentálnej, duševnej aj spirituálnej. Možno ho posielať do minulosti, budúcnosti, odovzdávať komukoľvek, čomukoľvek a kedykoľvek.
Martin, Dražkovce 66, Liečiteľ

Mgr.Daniela Reptová
Liečba je založená na slovách Platóna : "Nepokúšajte sa liečiť telo a vynechať z toho dušu." Aplikácia je veľmi jednoduchá. Pred spánkom asi pol hodiny počúvame príjemné slová s liečivou hudbou na CD - čku alebo na MC páske. Slová lásky odblokujú dráhy v tele a nastáva liečba. Podvedomie zariadi že nás nové presvedčenia vyliečia. Niekedy hned, inokedy to trvá trochu dlhšie- podľa veľkosti bloku energie.
Námestovo, Komenského 498/34, Liečiteľ

Michal Kuchajdík
Liečba dotykom 100%,úspešnosť,liečba energiou,/som držiteľom certifikátu Reiki-1a2stupňa+shamballa1024
Čadca, Oščadnica 171, 02301, Liečiteľ

Simonett
Zaoberám sa veštením z kariet a numerologiou
Žilina, Tulska 11, Veštec

Tarotman 99
Muž čo hovorí pravdu.
Žilina, Hájik Stodolova 4, Veštec

Zdroj: www.vedomie.sk