Nachádzate sa: Úvod > Oddych > Dovolenky pre telesne postihnutých > BIBIONE - Rezidencia DELLE TERME*****

BIBIONE - Rezidencia DELLE TERME*****

BIBIONE - Rezidencia DELLE TERME***** / 2-8 osôb, kvalitné ubytovanie v centrálnej časti, blízko pláže, BAZÉN - celoročná prevádzka / NOVINKA ! 10% zľava do 28/2 na vybrané termíny.

Táto nová, zaujímavo riešená 6-poschodová rezidencia, je situovaná v zelenej časti Bibione Spiaggia na ul. Corso Europa a Via delle Colonie. Areál je kompletne oplotený a ľahko prístupný z 2 peších zón. Vzdialenosť od pláže:  len 100m, od termálnej oblasti a od centra Bibione (pešia zóna počas letných večerov) – cca 100m. K dispozícii klientom je práčovňa, veľké parkovisko a garáž (do výšky 210cm), prístupné 3 schodiskami a 7 výťahmi. Na strešnej terase nájdeme 2 priestranné kompletne vybavené soláriá a 3 bazény (pre deti, dospelých, menej zdatných plavcov). Odtiaľto je prekrásny výhľad na pláž, okolité borovicové porasty, lagúnu, termálne centrum, aj centrum mesta. Wi-fi v priestoroch bazéna a solária (za poplatok). Rezidencia je vhodná aj pre imobilných klientov.

Apartmány: Každý apartmán má samostatné kúrenie a klimatizáciu, bezpečnostné dvere, malý trezor, priestranné kryté terasy (mnohé z nich sú s výhľadom na more). Zariadenie je pekné moderné a luxusné, vo výbave mikrovlnka, TV SAT. K dispozícii sú tieto typológie :

B-4 – Dvojizbový apartmán (Bilo) pre 3-4 osoby, ktorý pozostáva z obývačky s divánom a kuch. kútikom, spálne s manželskou posteľou a 3. lôžkom, kúpeľne a balkóna. K dispozícii má číslované parkovacie miesto. Vhodné pre 3-4 osoby.

B1-4 – To isté zloženie ako B-4, len s vlastnou garážou. Vhodné pre 3-4 osoby.

B2-4 – Dvojizbový apartmán (Bilo) pre 2-4 osoby, ktorý pozostáva z obývačky s rozkladacím divánom a kuch. kútikom, spálne s manželskou posteľou, kúpeľne a balkóna. K dispozícii má garáž. Vhodné pre 2-4 osoby.

C-5 – Trojizbový apartmán (Trilo) pre 3-5 osôb, situovaný na 6. poschodí s výhľadom na more, ktorý pozostáva z obývačky s rozkladacím divánom a kuch. kútikom, spálne s manželskou posteľou, menšej izby s rozkladacím manželským dvojlôžkom (táto izba je oddelená od obývacej miestnosti posuvnými dverami), kúpeľne a balkóna. K dispozícii má garáž. Vhodné pre 3-5 osôb.

C-6 – Trojizbový apartmán (Trilo) pre 4-6 osôb, ktorý pozostáva z obývačky s divánom a kuch. kútikom, spálne s manželskou posteľou a 3. lôžkom, ďalšej spálne s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľne a 2 balkóny. K dispozícii má číslované parkovacie miesto. Vhodné pre 4-6 osôb.

C1-6 – Trojizbový apartmán (Trilo) pre 4-6 osôb, ktorý pozostáva z obývačky s divánom a kuch. kútikom, spálne s manželskou posteľou a 3. lôžkom, ďalšej spálne s 2 samostatnými lôžkami, 2 kúpeľní a 1 balkóna. K dispozícii má číslované parkovacie miesto. Vhodné pre 4-6 osôb.  

C2-6 – Trojizbový apartmán (Trilo) pre 4-6 osôb, to isté zloženie ako C-6, len s vlastnou garážou. Vhodné pre 4-6 osôb.  

C3-6 – Trojizbový apartmán (Trilo) pre 4-6 osôb, to isté zloženie ako C1-6, len s vlastnou garážou. Vhodné pre 4-6 osôb.

C4-6 – Trojizbový apartmán (Trilo) pre 4-6 osôb, to isté zloženie ako C-6, len s veľkou terasou, s ležadlami a  vlastnou garážou. Vhodné pre 4-6 osôb.

C5-6 – Trojizbový apartmán (Trilo) pre 4-6 osôb, ktorý pozostáva z obývačky s divánom a kuch. kútikom, spálne s manželskou posteľou, ďalšej spálne s poschodovým lôžkom a 3. lôžkom, kúpeľne a 2 balkóny. K dispozícii má číslované parkovacie miesto. Vhodné pre 4-6 osôb.  

C-7 – Trojizbový apartmán (Trilo) pre 5-7 osôb, ktorý pozostáva z priestrannej obývačky s divánom a kuch. kútikom, spálne s manželskou posteľou a 3. lôžkom, ďalšej spálne s 2  poschodovými lôžkami, 2 kúpeľne so sprchovacím kútom a veľkej terasy s ležadlami. K dispozícii má garáž. K dispozícii práčka a myčka. Vhodné pre 5-7 osôb. 

D-8 – Štvorizbový apartmán (Quadrilo) pre 7-8 osôb, ktorý pozostáva z obývačky s divánom a kuch. kútikom, spálne s manželskou posteľou a 3. lôžkom, ďalšie 2 spálne, každá s 2 samostatnými lôžkami, 2 kúpeľne so sprchovacím kútom, priestranná terasa. K dispozícii má garáž. Vhodné pre 7-8 osôb. 

D1-8 – Štvorizbový apartmán (Quadrilo) pre 7-8 osôb, to isté zloženie ako D-8, len s veľmi veľkou terasou – soláriom s ležadlami. Vhodné pre 7-8 osôb. 

Apartmány - DELLE TERME - ceny za apartmán/ noc 2015 – SP -  http://www.caturist.sk

Zdroj:http://www.caturist.sk