Nachádzate sa: Úvod > Oddych > Dovolenky pre telesne postihnutých > Hotel Apollon*** Grécko, Kos, Lambi

Hotel Apollon*** Grécko, Kos, Lambi

Popis

Hotel Apollon postavený podľa vzoru paláca v Knosose, s typicky gréckou atmosférou usadený v starostlivo udržiavenej exotickej záhrade očarí každého milovníka Grécka. Odporúčame ho rodinám s deťmi, ale aj dvojiciam, ktoré chcú prežiť krásnu a pohodovú dovolenku v príjemnom prostredí. Do historického a zábavného centra mesta Kos sa môžete dostať miestnym autobusom, pešou prechádzkou alebo bežným dopravným prostriedkom používaným na Kose - bicyklom. Hotel je obľúbený aj vďaka bezbariérovému prístupu do izieb, ako i bazénu s bezpečnou hĺbkou. V neposlednej miere má na opätovných návratoch klientov zásluhu aj ústretový hotelový personál.

 


Vzdialenosti:                                                                                                                                                           Zobraziť termíny a ceny

Pláž: 200 m
Centrum: 2 km

Prednosti:


Poloha

V pokojnej časti letoviska Lambi, cca 200m od mora a peknej piesočnatej pláže s kamienkovým vstupom vybavenej slnečníkmi a ležadlami, kabínkami na prezlečenie a sprchami. V blízkosti hotela obchody so suvenírmi, taverny, reštaurácie a bary, cca 2km od historického a zábavného centra mesta Kos.

Vybavenie

Hotel tvorí vstupná hala s recepciou, trezory (za poplatok), reštaurácia, hlavný bar, snack bar pri bazéne, bazén s bezbariérovým vstupom, slnečníky a ležadlá pri bazéne (zdarma), detský bazén, jacuzzi (za poplatok), TV miestnosť, internet (za poplatok).

Ubytovanie a izby

Niekoľko samostatne stojacich budov, moderne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek, individuálne ovládateľná klimatizácia, SAT TV, telefón, chladnička, trezor (za poplatok), kúpeľňa s vaňou, resp. sprchou a WC, sušič na vlasy, balkón, resp. terasa s posedením.

Pláž / Stredisko

Široká piesočnatá pláž s prímesou drobných kamienkov s pozvoľným vstupom do mora, slnečníky a ležadlá (za poplatok), prezliekárne a sprchy na pláži.

Šport a relax

Na vyplnenie voľného času je k dispozícii tenisový kurt (za poplatok), stolný tenis, TV hry, biliard (za poplatok), vodné športy na pláži (za poplatok)

Pre deti

Detský bazén.

Zdroj:http://dovolenka.sme.sk