Nachádzate sa: Úvod > Oddych > Dovolenky pre telesne postihnutých > Pláže vhodné pre invalidov

Pláže vhodné pre invalidov

Destinácie v Chorvátsku

Istria

IstriaIstria - polostrov v tvare srdca, hlboko ponorený do bystrých modrých vôd Jadranu,  je ukrytou záhradou, ktorá otvára dvere do slnečného a horúceho Stredomoria.  Jediným pohľadom môžete zhrnúť celé bohatstvo rôznorodej  Istrie – od neďalekých zasnežených pohorí, cez chvenie zelených lúk a polí, plání a údolí, vinohradov a olivovníkov až po pohľad na nekonečné tyrkysové more.

 Read more...

 

Kvarner

KvarnerKvarner je región, ktorý oplýva spleťou rôznych príbehov a silných emócií. Kvarner je ekologicky čistá oblasť s bohatým kultúrnym a historickým dedičstvom, ako aj s ponukou výborných turistických atrakcií a aktívneho oddychu. Nachádza sa tak blízko, a aj tak sa líši od nášho každodenného života.

Read more...  

 

Severná Dalmácia

Severna DalmaciaV Severnej Dalmácii vás očakávajú dvaja krásavci – mestá Zadar a Šibenik, ktorých hodnotu navyšujú ešte viac okolité mestečká ich slnečných prímorských riviér. Historické kultúrne pamiatky, ako napríklad Fórum v meste Zadar alebo Katedrála svätého Jakuba v Šibeniku, privítajú všetkých záujemcov aktívneho skúmania histórie, južných slovanských mentalít a gurmánskych jedál.

Read more...

 

Stredná Dalmácia

Stredna DalmaciaStredná Dalmácia – jedna z najnavštevovanejších oblastí Chorvátska, kde je Split, hlavné mesto Dalmácie a zároveň druhé najväčšie mesto Chorvátska, alfou a omegou celého turistického ruchu v Dalmácii.

Read more...

 

Južná Dalmácia

Juzna DalmaciaJužná Dalmácia – je najmenšia a najjužnejšia časť chorvátskeho pobrežia, ku ktorej patrí aj oblasť južne od rieky Neretvy, polostrov Pelješac až po hranice s Čiernou horou pri zálive Boka kotorska.

Read more...


 

 

Pláže vhodné pre invalidov