Nachádzate sa: Úvod > Oddych > Predĺžené víkendy pre telesne postihnutých > Liečebný dom Rimava *** Kúpele ČÍŽ

Liečebný dom Rimava *** Kúpele ČÍŽ

Liečebný dom Rimava je najnavštevovanejším hotelom v kúpeľoch Číž. Zariadenie bolo v roku 2006 kompletne zrekonštruované, a tak môže poskytovať širokú škálu rôznych druhov ubytovania v moderných a dobre vybavených izbách.

Pobyty:

V ponuke je  ubytovanie v jednoposteľových a dvojposteľových izbách, ako aj jednolôžkových, dvojlôžkových a rodinných apartmánoch. Izby sú vybavené TV, telefónom, rádiobudíkom, sušičom na vlasy, prípojkou na internet, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Súčasťou liečebného domu je kúpeľná reštaurácia prispôsobená aj detským klientom /detské menu, detský kútik, vysoké detské stoličky/, jedáleň a  rýchle občerstvenie s terasou. V podkroví liečebného domu je 7 klimatizovaných apartmánov (dva bezbariérové), a dve klimatizované konferenčné miestnosti s audiovizuálnou a didaktickou technikou pre 2 x 30 osôb. Pre spríjemnenie pobytu detí  slúži  detská herňa v budove balneoterapie. V tesnej blízkosti hotela je vybudovaný vodný svet.

Hotelové služby

Voľný čas

Liečebný komplex je vsadený do celoročne udržiavaného parku, ktorý poskytuje príležitosti na prechádzky a oddych po liečebných procedúrach. Klimatické pomery kúpeľov a ich okolie sú charakteristické slnečným a suchým podnebím, vhodným aj pre helioterapiu. Pokojná atmosféra prispieva k telesnej a duševnej relaxácii.

Klientom v kúpeľoch je k dispozícii

 


Vodný svet: 

Areál je otvorený denne od 9.00 do 19.00 hod. počas letnej sezóny.

Zdroj:http://www.bellness.sk