Nachádzate sa: Úvod > Oddych > Predĺžené víkendy pre telesne postihnutých > Tatranská Lomnica - HOTEL *** SOREA URÁN

Tatranská Lomnica - HOTEL *** SOREA URÁN

Odporúčame rodinám s deťmi - Nové Wellness URANIA !
Tatranská Lomnica - HOTEL *** SOREA URÁN
CHATY-CHALUPY-HOTELY

LOKALITA: Hotel je situovaný v centre Tatranskej Lomnice, jednej z najväčších tatranských osád a známym spoločensko-kultúrnym strediskom Vysokých Tatier. Tatranská Lomnica leží priamo pod úpätím Lomnického štítu, ktorý je dostupný visutou lanovkou.
Hotel SOREA Urán je OCENENÝ Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnost certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolavaná Úniou materských centier.

 

UBYTOVACIE SLUŽBY: Hotel poskytuje ubytovanie v moderne a pohodlne zariadených apartmánoch, rodinných izbách, jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, ktoré sú vybavené kúpeľňou, WC, telefónom, farebným TV prijímačom so SAT programom a balkónom. Hotel má bezbariérový vstup a je vybavený 2 bezbariérovými izbami. V hoteli je možné ubytovanie so zvieraťom za poplatok.

GASTRONOMICKÉ SLUŽBY: NOVINKA! – Raňajky a večere sú podávané v hotelovej reštaurácii formou teplých a studených bufetových stolov, trojchodové obedy (predjedlo, polievka, hlavné jedlo, dezert) pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu zo 4 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Príjemné posedenie a širokú ponuku nápojov poskytuje denný bar. V priestoroch hotela je možné organizovať menšie spoločenské a rodinné podujatia, oslavy, firemné školenia a semináre.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY: Aktívne relaxujúcim hosťom je k dispozícii krytý hotelový bazén (prešiel kompletnou rekonštrukciou), Wellness URANIA – od decembra 2014 funguje nové wellness centrum s najmodernejšou technológiou úpravy vody UV žiarením. Nerezový relaxačný bazén s ponukou vodných atrakcií (lezecká sieť, hojdací záliv, vodné chrliče, masážne trysky, vodná perlička a iné), dva detské bazény prepojené nerezovou kĺzačkou s vodným ježkom, fínska sauna, parná sauna a rôzne druhy masáží.

Ďalšie doplnkové služby: biliard, stolný tenis, úschovňa zimných športových potrieb a FREE Wi-Fi zóna v celom hoteli - NOVINKA. Hotel štandardne poskytuje informačné služby, predaj pohľadníc a ďalšieho tovaru, požičiavanie sušičov na vlasy a žehličiek, práčovnícke a zmenárenské služby. Hoteloví hostia môžu využiť bezplatné parkovisko priamo pri hoteli alebo hotelové garáže za poplatok. Pre deti je k dispozícii detská herňa, športovcom v blízkosti hotela volejbalové ihrisko, tenisové kurty, krytá tenisová hala a dráha na kolieskové korčuľovanie. Hotel zabezpečuje aj organizovanie kultúrnych a spoločenských programov, posedení pri ľudovej hudbe, diskoték, besiedok, fakultatívnych výletov do blízkeho a vzdialeného okolia (Poľsko, Pieniny, Nízke Tatry, Spiš).

Nielen v letnej sezóne je hotel ideálnym východiskovým bodom pre podnikanie krátkych prechádzok v okolí Tatranskej Lomnice, pre vysokohorské túry do Skalnatej doliny, Huncovskej kotlinky, Doliny bielej vody, do masívu Lomnického a Kežmarského štítu, výlety do Belianskej jaskyne, Javoriny a Ždiaru. Návštevníkom je k dispozícii futbalové ihrisko, požičovne horských bicyklov, minigolf s parkovou úpravou, kino a galéria. V blízkosti hotel SOREA Urán je nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso, s možnosťou prestupu na lanovku na Lomnický štít. Okolie ponúka vhodné trasy aj pre cykloturistiku.

V zime je, v blízkosti hotela, lyžiarom k dispozícii najväčšie lyžiarské stredisko vo Vysokých Tatrách s 5-mesačnou garanciou snehu. Zlyžujete z výšky 2196 m n.m. cez Lomnické sedlo do Tatranskej Lomnice (850 m n. m.) najdlhšou zjazdovkou na Slovensku s najväčším výškovým rozdielom v strednej Európe. Ďalej sú lyžiarom k dispozícii zjazdovky: Štart západ (1998 m), Štart východ (850 m), Čučoriedky východ (957 m), Čučoriedky západ (884 m), Generál (1063 m), Traverz (286 m), Jamy (550 m) a pre náročnejších lyžiarov je určená zjazdovka Lomnické sedlo - Skalnaté Pleso (1237 m) a služby lyžiarskych škôl, skiservisov a požičovni športových potrieb. Milovníkov zimných športov poteší aj prírodné klzisko a upravené bežecké trate.

ŠPORTOVÉ AKTIVITY A ATRAKCIE V OKOLÍ: Hotel SOREA Urán je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku v každom ročnom období a na dokonalé vychutnanie si najmenších veľhôr sveta, Vysokých Tatier. Klientom odporúčame aj návštevu Múzea Tatranského národného parku v Tatranskej Lomnici a neďalekej botanickej záhrady s expozíciou tatranskej prírody. Vyznávačov adrenalínových športov určite zaujmú možnosti skialpinistických a vysokohorských cyklistických túr, koridor Lomnické sedlo – Skalnaté Pleso – Tatranská Lomnica patrí k vyhradeným miestom pre lety na závesných klzákoch a kĺzavých padákoch.

CENNÍK pobytov na leto a jeseň 2015

Termín        Dospelá osoba na pevnom lôžku        Dospelá osoba na prístelke        Dieťa od 3 do 15r. na pevnom lôžku         Dieťa od 3. do 15r. na prístelke

02/05-30/05                     36,00                                           29,00                                                   25,00                                              18,00
26/09-12/12

30/05-27/06                     39,00                                           31,00                                                   28,00                                              20,00   
01/09-26/09

27/06-01/09                     44,00                                           35,00                                                   31,00                                              23,00

Cena pobytového dňa v EUR obsahuje ubytovanie na 1 noc s polpenziou (raňajky a večera formou bufetu) pre jednu osobu, vrátane príslušnej DPH. Cena platí pre pobyty s minimálnou dĺžkou 2 prenocovaní.

V termíne od 27.06. – 01.09.2015 Letná kampaň „Kráčajte s nami letnými dňami“ - posedenie pri hudbe, rozprávkový detský kútik a program pre deti

Deti zľavy

dieťa do 2,99 rokov
100% zlava bez nároku na stravovacie a ubytovacie služby

1 dieťa od 3 do 7,99 rokov pri ubytovaní na prístelke (resp. na spoločnom lôžku) pri 2 plne platiacich dospelých osobách
100% zľava z ceny ubytovania a stravy

Bonusy

- 1 x za pobyt 2 hod. vstup do Wellness URANIA  – prevádzkovú dobu a ponuku služieb wellness pozri TU

- Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom hoteli

- Bezplatný stolný tenis

- Bezplatné parkovanie

- Detský kútik

Príplatky

Príplatok za ubytovanie v 1-lôžkovej izbe
0,00  za pobyt

Príplatok za neobsadené lôžko v 2-lôžkovej izbe
7,00  za noc

Príplatok za apartmán                                                           
20,00  za noc

Príplatok pri ubytovaní 2 osôb v rodinnej izbe                           
13,00  za noc

Príplatok za ubytovanie so zvieraťom                                      
10,00  za noc

Príplatok za obed (formou menu) – dospelá osoba                    
7,80  za osobu

Príplatok za obed (formou menu) – dieťa do 15 rokov                
6,20  za osobu

Daň z ubytovania (osoba od 18r., okrem ŤZP a ŤZP/S)             
1,00  za osobu/noc

Detská postieľka                                                                   
2,00  za noc

Garáž                                                                                 
5,00  za noc

  Spoločnosť Sorea s.r.o. si vyhradzuje právo zmeny cien.

Čas ubytovania: v určený deň - od 14.00 hod./, čas uvoľnenia izieb v deň odchodu do 10.00 hod.

Cestovné poistenie UNION: eur 0,40/os/deň. Doprava: vlastná 

Špeciálne ponuky pre klientov C.A.Turist:

VERNOSTNÁ ZĽAVA pre stálych klientov: 3% – nevzťahuje sa na príplatky.

Rezervačný formulár

Fotogaléria

Zdroj:http://www.caturist.sk/