Nachádzate sa: Úvod > Oddych > Predĺžené víkendy pre telesne postihnutých > Veselá Veľká noc v Tatrách

Veselá Veľká noc v Tatrách

Ak ste sa rozhodli prežiť Veľkú noc na horách, máte jedinečnú možnosť dobre si zalyžovať v tých najvyšších nadmorských výškach a užiť si tradičné sviatky s netradičným veľkonočným programom. S korbáčom v ruke alebo vedrom vody môžete zažiť oblievačku aj pod Tatrami.
 

Počas Veľkonočnej nedele Vás na Štrbskom Plese čaká super zábava! Podujatie s názvom Veselá Veľká noc. Je pre Vás pripravený program plný masiek, zábavy, hudby a výborného veľkonočného jedla. Príďte v karnevalovom kostýme, zapojte sa do lyžiarskej súťaže masiek a vyhrajte super ceny!

 

 

 

Naše hotely si pre Vás pripravili špeciálne veľkonočné pobyty. Využite naše najlepšie hotelové ponuky, ktoré Vás prekvapia výhodnou cenou! Čaká na Vás uvítacie prekvapenie, bohatý program pre celú rodinu, nedeľný brunch a navyše k pobytu získate jednu noc grátis. Je len na Vás, pre ktorý z hotelov sa rozhodnete. Či luxusný TGrandhotel Praha****  Tatranská Lomnica  a Grandhotel**** Starý Smokovec, vynovený hotel FIS*** na Štrbskom Plese alebo  hotel Slovakia*** v Tatranskej Lomnici. Doprajte si najvyšší štandard za priateľné ceny!

 

 

Doprajte si najchutnejšie veľkonočné špeciality v našich reštauráciách! 30. a 31. marca máme pre Vás pripravené bohaté sviatočné menu. V Restaurant Skalnaté Pleso a Slalom Clube na Štrbskom Plese vaše chuťové poháriky potešia veľkonočné grilované špeciality. Pizza & Pasta Štart má pre Vás pripravenú skutočne originálnu veľkonočnú pizzu a pre milovníkov sladkého domácu makovú bábovku s vanilkovým krémom. Veľkonočnú pizzu a tanier si môžete dať aj na Štrbskom Plese v Bivac Clube. Pre verných zástancov fast foodu Starý Štart ponúka veľkonočný hamburger a menu s hranolkami a kofolou. Po hore dobrého jedla sa odreagujte v Apres ski bare v Tatranskej Lomnici, kde Vám zahrá LIVE DJ a LIVE SAXO. Dobrú Chuť!

 

 

Navyše verní zákazníci, ktorí vstúpia do vernostného systému TATRYPASS získavajú zľavy na skipasy v Nízkych a Vysokých Tatrách, v aquaparku Tatratalandia, či v predajniach Tatry Motion. www.tatrypass.sk

 

 

Zdroj: www.vt.sk