Nachádzate sa: Úvod > Top služby pre ZŤP > Kúpele > Kúpeľné pobyty

Kúpeľné pobyty

Kúpeľné pobyty, wellness a relaxácia v kúpeľoch spájajú kľud, krásne zážitky a upevnenie Vášho zdravia. Mnoho ľudí pochopilo, že takéto pobyty sú veľmi účinným spôsobom odpočinku.

Tento druh odpočinku je osvedčeným spôsobom príjemnej a aktívnej relaxácie a väčšinou uspokojí všetkých, ktorí chcú načerpať nové sily s využitím prírodných zdrojov kúpeľov.

Kúpeľné pobyty
Na základe lekárskeho vyšetrenia Vám budú odporučené kúpeľné procedúry, ktoré majú liečebný či preventívny charakter. Liečebné pobyty v kúpeľoch absolvujete pod dohľadom kúpeľného lekára s ktorým môžete konzultovať Váš zdravotný stav.
 

Wellness pobyty
Sú pobyty v kúpeľoch bez lekárskeho vyšetrenia. Wellness – to je moderný životný štýl. Účelom wellness pobytov je načerpať z relaxačných kúpeľných procedúr – masáži, plávaní v bazéne, fitness, sauna a iných, čo najviac aktívneho odpočinku, fyzického a psychického uvoľnenia organizmu.

Víkendové pobyty
Ak nemáte chuť venovať celú dovolenku kúpeľnému pobytu, využite aspoň možnosť víkendových pobytov. Aj v takejto skrátenej forme môžete dosiahnuť uvoľnenie a upevnenie Vášho zdravia. Niekoľko krát opakované víkendové pobyty majú efektívny preventívny charakter.

Skúste miesto zahraničnej dovolenky, kúpele!
Mnohé kúpele na Slovensku skvalitnili a rozšírili svoje služby a tak dokážu vyhovieť aj tým najnáročnejším zákazníkom. Klienti, ktorí kúpele už raz vyskúšali sa do nich neraz vracajú a niektorí ich potom aj uprednostňujú pred oddychom v zahraničí.
Na Slovensku je pomerne dostatok kúpeľov, ak si neviete vybrať možno Vám pomôžu pri výbere stránky: kupele-sk.com

Zdroj:http://zdravie-clanky.sk