Nachádzate sa: Úvod > Top služby pre ZŤP > Služby NN Životnej poisťovne > Všetko, čo robíme, sa odvíja od potrieb zákazníka

Všetko, čo robíme, sa odvíja od potrieb zákazníka

Všetky naše aktivity sa zameriavajú na vás... vaše potreby, sny a ambície. Vašu túžbu dostať od života to najlepšie, či už pre vás alebo vašich blízkych. Myslíme na  váš zaistený dôchodok, na štúdiá vašich detí alebo na to, aby ste mali z čoho žiť, ak by ste ochoreli. Ponúkame vám pokoj mysle, vedomie, že to najcennejšie, čo máte, je poistené.
Sme presvedčení, že finančné produkty a služby by mali byť jednoduché a zrozumiteľné. Aby ste vedeli, čo kupujete a aké sú prípadné riziká. A aby ste v každej fáze svojho života cítili, že svoju finančnú budúcnosť máte pod kontrolou.
Poslaním NN je umožniť vám prijímať tie najlepšie rozhodnutia. Zmyslom našej práce je pomôcť vám zaistiť vašu finančnú budúcnosť. Koniec koncov, naša budúcnosť je spojená s vami.

Vitajte v NN

Je nám jasné, že väčšina ľudí berie peniaze len ako prostriedok slúžiaci svojmu účelu. Život je predsa o žití! Preto sa vás snažíme podporovať v dosahovaní cieľov a v prekonávaní prekážok, ktoré sa pred vami môžu objaviť.
Prostredníctvom dôchodkových produktov, poistenia a služieb v oblasti riadenia investícií sa snažíme pozitívne ovplyvňovať životy všetkých našich zákazníkov, teda aj ten váš.
NN je spoločnosť s bohatou históriou a s jasnou víziou do budúcnosti, ktorej stredobodom nie sú poistné zmluvy, ale ľudia. Naši zákazníci so všetkými svojimi potrebami, plánmi a ambíciami. So všetkými svojimi radosťami i starosťami. Ľudia, ktorí hľadajú zrozumiteľné produkty a výbornú starostlivosť.

A práve to NN ponúka. Je to tak od okamihu, keď v roku 1845 uzrela svetlo sveta spoločnosť, na ktorej históriu nadväzujeme. A bude to tak aj v budúcnosti.

Záleží nám na tom, čo je pre vás dôležité.
Lard Friese,
generálny riaditeľ
NN Group

Kto sme

NN je spoločnosť zaoberajúca sa poisťovníctvom a správou investícií. Svoje služby ponúka vo viac ako 18 krajinách, významne je zastúpená najmä v Európe a v Japonsku.

Poisťovacia časť NN

pôsobí na vyspelejších trhoch západnej Európy a Japonska, ale aj na rastových trhoch v strednej a východnej Európe a v Turecku.

Nationale Nederlanden Bank

ponúka škálu bankových produktov zákazníkom v Holandsku. Spoločnosť ING Re využívame ako svoju internú zaisťovňu.

NN Investment Partners – správa a riadenie investícií

poskytuje svoje produkty a služby po celom svete, a to prostredníctvom zastúpenia v rôznych krajinách Európy, Spojených štátov, Stredného východu a Ázie; jej ústredie sídli v Holandsku.

 

Životné poistenie                                                                                                      

Poistenie

Pokojná budúcnosť pre vás i vašich blízkych

 

 

Starobné dôchodkové sporenie

II. pilier

Bezstarostný dôchodok a finančná stabilita

 

 

Doplnkové dôchodkové sporenie

III. pilier


Sporenie na dôchodok s možnosťou príspevku zamestnávateľa

 

Zdroj:https://www.nn.sk